Traktori Ne Kosov


Traktor IMT 539 ne gjendje perfekte. Shtetasi Barjam Trendafili është përmbysur me traktor dhe traktori e ka zënë poshtë duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme. Traktora dhe Mjete Bujqesore. MAKINERI BUJQESORE TRAKTORA, Durrës. Me këtë rast ata kanë kërkuar. Gazeta Sinjali mirëmbahet nga kompania "Sinjali" sh. “Tek ne ka ardhur pa shenja jeta. Merr kredi indviduale deri në 15,000 Euro. traktora ne shitje kosov merrjep. TRAKTORA TE PERDORURA NE SHITJE NE SHQIPERI - MAKINA. (Kosova Sot Online). Prizren 20 korrik 13:56. Traktor IMT 539. ‘Vrojtuesit e lagjes – Prishtinë’, kanë publikuar disa fotografi, ku shihet një person me traktor dhe që sipas tyre është ai që ka ndotur ambientin. 812 likes · 1 talking about this. Linku i lajmit u kopjua. Kran kosa Traktori Imt Rakovic Fiat grabuja Freza mjete bujqesore Traktora ford traktor fiat massey ferguson Hurliman traktor Traktor hurliman Same Gollf 2 Fend zvicra deutz fahr kabin 539 rakovica 60 Golldon 4x4 Marsey Mercedes 190 Goldon traktor deutz imt 539 Internacional Landin Ferguson kramer goma Imt 39 509 Pjes per traktor Claas Servis. Neni 17 Hyrja në Fuqi Ky ligj hyn në fuqi ditën e publikimit në Gazetën Zyrtare të Republikës së Kosovës. traktora ne shitje kosov merrjep. Në fotografitë e publikuara është personi …. Ne mund të gjejmë të gjitha pajisjet bujqësore për fermerët dhe fermerët e vegjël, të mesëm dhe të mëdhenj. Pavarësisht nëse jeni një fermer i ri që kërkoni të blini traktorin tuaj të parë, ose një fermer më i vjetër që kërkon të azhurnojë, ne kemi atë që ju nevojitet. January 29, 2018 · Shitet Boca e Plinit shum pak e perdorur e blere e re dhe shitet reklama nga alomini Qmimi i Boces 3500E Urgjent tel 045 80 84 80. Në Kosovë, Japonia tashmë ka realizuar projekte para se Kosova të fitojë pavarësinë. 1 300 EUR. Siç e dini të gjithë, Lamborghini prodhonte traktorë para makinave, dhe tani një nga modelet nga 1964 është në shitje, dhe çmimi është përmendur tashmë. 205 likes · 1 talking about this. Rasti sipas policisë, ka ndodhur në fshatin Lumë i madh në Vushtrri, të mërkurën rreth orës 06:30. Do të rris kujdesin, në rast frenimi rruga e frenimit është më e gjatë. 00 Euro, për 42 projekte në të gjithë vendin. Traktor IMT 539. Jun 12, 2021 · Policia e Kosovës e kërkonte për një traktor, personi në fjalë shfaqet në televizion. merr jep traktora kosov. Rastin e ka konfirmuar Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh. Shikoni njoftimet dhe gjeni gjithçka që ju nevojitet për të punuar tokën dhe pjesë të tjera. May 23, 2021 · Policia e Podujevës ka bërë të ditur se ka ndaluar tre persona në fshatin Kërpimeh dhe Batllavë të Podujevës, të cilët po transportonin dru kundërligjshëm, raporton Llapi. Blej traktor të markave të ndryshme si Fiat, Same Solaris, Hurliman, Fendt, Belarus, Iseki, Ford, Kubota, Ferguson, Lamboughini dhe shumë të tjerë. Sep 08, 2021 · Mërgim Vjovoda ka rrëfyer një pjesë të së kaluarës së tij, deri në përfaqësimin e Kosovës në arenën ndërkombëtare. Në atë moment, 61-vjeçari Zeneli ka humbur kontrollin duke ndërruar jetë si pasojë e përplasjes. Online 96 lexues | 29 njoftime ne pritje. Hanomag 55 D - Lezhe. Kjo kompani është themeluar në vitin 2013, me një gamë të gjerë të produkteve, e cila mbulon të gjitha nevojat e fermerëve të vegjël të cilët e kanë pasion e deri tek fermat e mëdha industriale. Gazeta Sinjali pak më parë raportoi se një zyrtar policor i Policisë së Kosovës, i nacionalitetit serb, ka vdekur në Leposaviq pasi e ka zënë traktori. 9 de enero ·. Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Traktora ne shitje merrjep dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni traktora ne shitje kosov merrjep traktora ne shitje merrjep al. Jo stupcat po katunari budall hahaha. Shuma totale vetëm përmes granteve në kuadër te skemës GGP nga Japonia që nga viti 2010 deri më tani arrin në 2,711,985. Vendi pa ambasadorë, Hoxhaj: Kosova e rrezikuar nga zhbërja e të arriturave kolosale në politikën e jashtme. Ka qenë e lënduar rëndë dhe nuk ka mundur tu mbijetoi plagëve që ka. ShesBlej Gjithçka Shit çka nuk t’duhet, Blej çka t’duhet! ShesBlej Gjithçka Shit çka nuk t’duhet, Blej çka t’duhet! Blej Online Posto Falas Vetura VW, Mercedes, BMW, Audi… Elektronikë iPhone, Samsung, TV, Gaming… Vendbanime Banesë, Tokë… PajisjeShtëpiake Mobilje, Veshje… Makina / Vegla Pune Motoçikleta, Autopjesë… Sport & Aksesorë Fitness, Biçikletë. 3 600 EUR 03 Gush 23:23 Shes Zetor Fiat 640dt. Rastin e ka konfirmuar Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh. Njoftim për punë, shërbime, automjete, telefona mobil, kompjuterë, shoping. Mijëra Makina bujqësore dhe pjesë tjera në shitje. Viktima është një 56 vjeçar. Me këtë rast ata kanë kërkuar. “Tek ne ka ardhur pa shenja jeta. Traktora dhe Mjete Bujqesor. Prizren 20 korrik 13:56. Pavarësisht nëse jeni një fermer i ri që kërkoni të blini traktorin tuaj të parë, ose një fermer më i vjetër që kërkon të azhurnojë, ne kemi atë që ju nevojitet. Traktor IMT 539. SHPK TRAKTORA DHE MJETE BUJQESORE KOSOV FOTO NE ISTOG. Markë tjetër , 1. Në këtë aksident ishin të përfshira një veturë dhe një mjetë bujqësor, përkatësisht traktor i cili ishte i mbushur me dru. Blej traktor të markave të ndryshme si Fiat, Same Solaris, Hurliman, Fendt, Belarus, Iseki, Ford, Kubota, Ferguson, Lamboughini dhe shumë të tjerë. shitet traktor FIAT te intereshuarit te kantaktoj ne numrin e telefonit qe ndodhet ne video. “Sot rreth orës 13:30, kemi pranuar informatën për një aksident […]. 02 Pri 20:24 freza. Nuk janë të rralla rastet kur në Kosovë vërehen veprime nga më të çuditshmet, e krahas kësaj edhe të rrezikshme, shkruan Gazeta Sinjali. Policia e Kosoves: "Vetura ne semafor te kuq" mehr. Në atë moment, 61-vjeçari Zeneli ka humbur kontrollin duke ndërruar jetë si pasojë e përplasjes. Lajme 2 orë. 8,906 likes · 134 talking about this · 53 were here. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe traktori , kategori Makina të dëmtuara (për pjesë) , ose vendndodhje, Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në. Do të vazhdoj lëvizjen duke e rritur shpejtësinë, pasi që rruga është e lirë. Online 96 lexues | 29 njoftime ne pritje. Traktora ne shitje. Fiat goma 4x4 gjenerator Traktor te perdorur Fendt John deere traktor Traktor kubota Traktor rakovica 65. Debit kartelat bankare në formë vertikale, për herë të parë në Kosovë nga Banka TEB Sh. John Deere , 532. Sinjalizues të Gazetës Sinjali kanë dërguar një video ku shihet një traktor në lëvizje te Ura e Drinit, rruga Prizren-Gjakovë, e prapa tij është një person teksa mbahet aty. Sep 08, 2021 · Mërgim Vjovoda ka rrëfyer një pjesë të së kaluarës së tij, deri në përfaqësimin e Kosovës në arenën ndërkombëtare. Këtë e ka konfirmuar për KALLXO. New and used cars for sale, rent a car, auto parts and list of auto businesses in Kosovo. Traktor IMT 539 ne gjendje perfekte. Në këtë kategori ju mund të gjeni: Massey Ferguson 35, Massey Ferguson 135, Massey Ferguson 274 4x4, Massey Ferguson 3050 4x4, Massey Ferguson 133 dhe lloje tjera të traktorëve Massey Ferguson me. ) Eraldin Fazliu 24/09/2019 - 14:11. 250 000 - 299 999 km. Gazeta Sinjali pak më parë raportoi se një zyrtar policor i Policisë së Kosovës, i nacionalitetit serb, ka vdekur në Leposaviq pasi e ka zënë traktori. Jul 03, 2020 · Një qytetar ka ndotur ambientin në Prishtinë, duke hedhur nga traktori mbeturina të ndryshme, duke përfshirë edhe materiale të forta betoni, shkruan Gazeta Metro. Një aksident trafiku ka ndodhur sot mes një veture dhe një traktori në fshatin Llugë të Podujevës, ku dy persona kanë mbetur të lënduar, njofton Insajderi. 8,906 likes · 134 talking about this · 53 were here. Siç e dini të gjithë, Lamborghini prodhonte traktorë para makinave, dhe tani një nga modelet nga 1964 është në shitje, dhe çmimi është përmendur tashmë. Tek ne do te gjeni TrAkTORA te markave te ndryshme si dhe makineri bujqesore te markave me te njohura ne treg. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Shikoni njoftimet në MerrJep. com - Traktora, Mekanizmi Bujqesor, Pjese per traktora. Blej traktor të markave të ndryshme si Fiat, Same Solaris, Hurliman, Fendt, Belarus, Iseki, Ford, Kubota, Ferguson, Lamboughini dhe shumë të tjerë. Gjeni pjesë këmbimi për traktorë dhe për makineri bujqësore dhe pyllore të reja dhe të përdorura në shitje. traktora ne shitje kosov merrjep. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. hahahahahahhahahahvoll der hamma. Një person ka ndërruar jetë pasi ishte në traktorin e drejtuar nga një person i cili e ka humbur kontrollin dhe përfundoi jashtë rruge. Ne mund të gjejmë të gjitha pajisjet bujqësore për fermerët dhe fermerët e vegjël, të mesëm dhe të mëdhenj. Traktor ne shitje and offers from the used car market where you can find it traktora ne shitje ne shqiperi 4x4 traktora ne shitje kosov merrjep traktora ne shitje itali traktora ne shitje greqi traktora ne shitje kavaje lushnje traktora ne shitje merrjep al traktora ne shitje ne fier traktor me zinxhir ne shitje traktora ne shitje ne elbasan traktora ne shitje ne shqiperi. Shtetasi Barjam Trendafili është përmbysur me traktor dhe traktori e ka zënë poshtë duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme. Bujqesi ne Kosov. May 11, 2020 · Emigroi për një jetë më të mirë, por traktori i mori jetën 22-vjeçarit shqiptar teksa punonte në Greqi, familjarët hapin dyert e mortit Ky është Drilos Mema, 22-vjeç i cili u nda nga kjo jetë në mënyrë tragjike dhe në moshë shumë të re, teksa ishte duke punuar me traktor në Greqi. Rastin për Gazetën Sinjali e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi i cili ka thënë se personat e lënduar janë dërguar në Spitalin rajonal. Lajme 49 min. Autori: Gazeta inFokus 10:37 | 12 June 2021. al dhe gjeni Traktorë në shitje me çmimet më të arsyeshme. 2014 ,me qëllim të promovimit të Kafshëve në. Mar 29, 2021 · Një qytetar ka rrezikuar të shkaktojë një aksident të rëndë në komunikacion, duke tejkaluar me shpejtësi të madhe veturat që gjendeshin para tij, raporton Express Në videon e publikuar nga KlanKosova, shihet se në një prej autostradave në Kosovë, qytetari tejkalon veturat që i ka përpara, duke rrezikuar kështu jetën e tij dhe të pjesëmarrësve …. Nga ky aksident ka mbetur i vdekur një person. ka ndaluar një traktor i cili dyshohet se ka kaluar kufirin Serbi-Kosovë në mënyrë ilegale. al DA: 14 PA: 36 MOZ Rank: 61. 1 300 EUR. Ka qenë e lënduar rëndë dhe nuk ka mundur tu mbijetoi plagëve që ka. Ka ndërruar jetë një person në Suharekë. Është përfaqësuese e markave më të njohura të traktorëve Landini. Jo stupcat po katunari budall hahaha. Siç ka bërë të ditur Policia e Kosovës në raportin e saj ditor, dy kamionë dhe një traktor me dru janë konfiskuar, ndërkohë masa drusore është dërguar në […]. AGRIBAU është një ndër kompanitë më të mëdha në Kosovë për shitjen e mekanizimit bujqësor. Do të rris kujdesin, në rast frenimi rruga e frenimit është më e gjatë. SHPK TRAKTORA DHE MJETE BUJQESORE KOSOV FOTO NE ISTOG. Shopping & Retail. E gjithë kjo u zhvillua në një intervistë për Marca, duke shfaqur dhimbjet e popullit tonë gjatë luftës së fundit. Shes traktor imt 539 ne gjendje te rregullt! Makina bujqësore/pyllore, Ferizaj: 02 Shtat 12:11 New Holland 8160 1998 4 400 €. 🛑 Milaim Zeka “trondit” Opoziten – Ne Vitin 2016-17 ata shiten nje Traktor 3 here 60 mije Euro !!! 👇. Siç e dini të gjithë, Lamborghini prodhonte traktorë para makinave, dhe tani një nga modelet nga 1964 është në shitje, dhe çmimi është përmendur tashmë. Pjesë rezervë për makina bujqësore. January 30, 2018 · Traktora dhe Mjete Bujqesor. Qyteti Tirane Berati Durres Elbasan Fier Gjirokaster Himare Kavaje Korce Kruje Kukes Lezhe Lushnje Permet. 99 201 J’aime · 393 en parlent. al DA: 14 PA: 36 MOZ Rank: 61. Traktora ne shitje merrjep dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni traktora ne shitje kosov merrjep traktora ne shitje merrjep al. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kosh per traktora,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose vendndodhje,MerrJep. "Sot rreth orës 16:00 […]. Shikoni shpalljet për traktor në shitje dhe gjeni ofertën ideale për ju. 🛑 Milaim Zeka “trondit” Opoziten – Ne Vitin 2016-17 ata shiten nje Traktor 3 here 60 mije Euro !!! 👇 Kafshët Shtëpiake në Kosovë oggi alle ore 10:03. “Tek ne ka ardhur pa shenja jeta. “Viktima mashkull K-Shqiptar përderisa ishte duke drejtuar traktorin, humb kontrollin e traktorit, kërcen nga ai dhe goditet […]. Kran kosa Traktori Imt Rakovic Fiat grabuja Freza mjete bujqesore Traktora ford traktor fiat massey ferguson Hurliman traktor Traktor hurliman Same Gollf 2 Fend zvicra deutz fahr kabin 539 rakovica 60 Golldon 4x4 Marsey Mercedes 190 Goldon traktor deutz imt 539 Internacional Landin Ferguson kramer goma Imt 39 509 Pjes per traktor Claas Servis. Sinjalizues të Gazetës Sinjali kanë dërguar një video ku shihet një traktor në lëvizje te Ura e Drinit, rruga Prizren-Gjakovë, e prapa tij është një person teksa mbahet aty. Traktor IMT 539. , banues në fshatin Mollas, duke drejtuar mjetin e tij traktor, pa targa me karroceri të ngarkuar me dru zjarri, mjeti i ka dalë nga rruga dhe është përmbysur. Online 170 lexues | 25 njoftime ne pritje. Traktora dhe Mjete Bujqesore. Ka ndërruar jetë një person në Suharekë. Traktora ne shitje. Sep 11, 2021 · 11/09/2021 17:10. Ka qenë e lënduar rëndë dhe nuk ka mundur tu mbijetoi plagëve që ka. Këtë e ka konfirmuar për KALLXO. Mijëra Makina bujqësore dhe pjesë tjera në shitje. Traktori ne Kosove Kjo ndodhh veq en deqann konkretisht ne Strellcc mehr. Rastin e ka konfirmuar Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh. Bora in Kosovo. Xhevat Brahimi duke punuar me dy traktora i vetem Njeriu me i palodhshem ne Drenice dhe rrethine. Markë tjetër , 6322. Viktima është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK – Prishtinë. Sep 15, 2020 · Njësiti i policisë kufitare, gjatë ditës së djeshme. ‏‎Faqja Kafshët Shtepiake në Kosovë është hapur me datë 15. Oct 22, 2020 · Me siguri që nuk keni dëgjuar asnjëherë që një traktor të ecë me shpejtësi të lartë. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. Kategoria 1 - Makine-Veture 2 - Fuoristrade 3 - Furgon 4 - Kamion 5 - Makine pune-Traktor 6 - Motorr-Motorciklete. I fshehur nën traktor, bombat, netët në pyll, i ndarë nga babai i tij - Vojvoda i rrëfen të gjitha. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe traktora ne kosov,kategori,ose vendndodhje Tepelenë,MerrJep. 250 000 - 299 999 km. Kjo kompani është themeluar në vitin 2013, me një gamë të gjerë të produkteve, e cila mbulon të gjitha nevojat e fermerëve të vegjël të cilët e kanë pasion e deri tek fermat e mëdha industriale. 🛑 Milaim Zeka “trondit” Opoziten – Ne Vitin 2016-17 ata shiten nje Traktor 3 here 60 mije Euro !!! 👇. com zyrtari për informim në Policinë e Kosovës për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti. merr jep traktora kosov. Ka qenë e lënduar rëndë dhe nuk ka mundur tu mbijetoi plagëve që ka. May 16, 2020 · Rrotullohet me traktor dhe vdes një person në këë qytet: Rasti cilësohet si i dyshimtë 16/05/2020 / 11:44 E M Lajme , Lajmee Pas aksidentit me traktor, ky person u dërguar në QKUK dhe nuk u mbijetoi plagëve të marra. Njoftim për punë, shërbime, automjete, telefona mobil, kompjuterë, shoping. Apr 28, 2021 · Korçë/ Përmbyset me traktor në anë të rrugës , ndërron jetë një person. Blej traktor të markave të ndryshme si Fiat, Same Solaris, Hurliman, Fendt, Belarus, Iseki, Ford, Kubota, Ferguson, Lamboughini dhe shumë të tjerë. Traktora dhe Mjete Bujqesore. Familja që mban traktorin në sallon: E kemi kujtim nga babai, na rriti 7 fëmijë me këtë mjet Familja e Haki Abdylit nga fshati Dobërçan, mbajnë traktorin në dhomën e ndejës. Në fotografitë e publikuara është personi …. është themeluar në vitin 1989 dhe është e para kompani dhe lider në tregun e brendshëm për import dhe eksport të makinerive bujqësore dhe pajisjeve të të gjitha profileve. Ky është polici që humbi jetën tragjikisht pasi e zuri traktori. TRAKTORA TE PERDORURA NE SHITJE NE SHQIPERI - MAKINA. Join Facebook to connect with Traktori Kosov and others you may know. 00 Euro, për 42 projekte në të gjithë vendin. Merrjep traktor and offers from the used car market where you can find it merrjep traktor merrjep traktor rakovica 65 merrjep traktora 4x4 ne gjith kosoven merrjep. Këtë e bëjnë si kujtim për babin e tyre që rriti shtatë fëmijë me këtë mjet bujqësor. Përveç dëmeve materiale lëndime vdekjeprurëse ka pësuar. Gjeni Traktor, Moto-Kultivatorë, Makina lidhëse, Makina korrëse, dhe pjesë të ndryshme në shitje. Lajme 2 orë. është themeluar në vitin 1989 dhe është e para kompani dhe lider në tregun e brendshëm për import dhe eksport të makinerive bujqësore dhe pajisjeve të të gjitha profileve. traktora ne shitje kosov merrjep FILTER. Vdes një person, rrokulliset me traktor në Herticë të Podujevës. -traktor ne shitje. traktora ne shitje kosov merrjep. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe traktori , kategori Makina të dëmtuara (për pjesë) , ose vendndodhje, Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në. January 29, 2018 · Shitet Boca e Plinit shum pak e perdorur e blere e re dhe shitet reklama nga alomini Qmimi i Boces 3500E Urgjent tel 045 80 84 80. vushtrri 2018. SHPK TRAKTORA DHE MJETE BUJQESORE KOSOV FOTO NE ISTOG. Të gjithë keni parë mjete të tilla, të cilët lëvizin me një shpejtësi të kufizuar. Blej traktor të markave të ndryshme si Fiat, Same Solaris, Hurliman, Fendt, Belarus, Iseki, Ford, Kubota, Ferguson, Lamboughini dhe shumë të tjerë. com ju mundëson blerjen dhe shitjen e gjësendeve të ndryshme në komunen tuaj. Në atë moment, 61-vjeçari Zeneli ka humbur kontrollin duke ndërruar jetë si pasojë e përplasjes. Makina bujqësore - Shpallje për traktorë, moto-kultivatorë, makina lidhëse dhe makina tjera bujqësore në shitje. Traktor Lamborgini 956 osht 4x4 n gjendje t mir. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe traktora ne kosov,kategori,ose vendndodhje Tepelenë,MerrJep. traktora ne shitje ne kosove. Me gamën tonë të gjerë të makinerive bujqësore që ofrojmë, ne jemi në gjendje t'ju. Një aksident trafiku ka ndodhur sot mes një veture dhe një traktori në fshatin Llugë të Podujevës, ku dy persona kanë mbetur të lënduar, njofton Insajderi. Shuma totale vetëm përmes granteve në kuadër te skemës GGP nga Japonia që nga viti 2010 deri më tani arrin në 2,711,985. Zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti konfirmoi për Gazetën Online Insajderi, ka thwnw se aksidenti ka ndodhë rreth orës 16:00. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Një person ka ndërruar jetë pasi ishte në traktorin e drejtuar nga një person i cili e ka humbur kontrollin dhe përfundoi jashtë rruge. Kran kosa Traktori Imt Rakovic Fiat grabuja Freza mjete bujqesore Traktora ford traktor fiat massey ferguson Hurliman traktor Traktor hurliman Same Gollf 2 Fend zvicra deutz fahr kabin 539 rakovica 60 Golldon 4x4 Marsey Mercedes 190 Goldon traktor deutz imt 539 Internacional Landin Ferguson kramer goma Imt 39 509 Pjes per traktor Claas Servis. Do të vazhdoj lëvizjen duke e rritur shpejtësinë, pasi që rruga është e lirë. TRAKTORA TE LLLOJEVE TE NDRYSHEM /// NOLI XERXE. është themeluar në vitin 1989 dhe është e para kompani dhe lider në tregun e brendshëm për import dhe eksport të makinerive bujqësore dhe pajisjeve të të gjitha profileve. 205 likes · 1 talking about this. hahahahahahhahahahvoll der hamma. 250 000 - 299 999 km. Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 17:00 në fshatin Herticë të komunës së Podujevës. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Afër 300 mijë qytetarë kanë marr vaksinën antiCOVID në Kosovë. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. 29 Pri 17:52 Shes kosn. ‘Vrojtuesit e lagjes – Prishtinë’, kanë publikuar disa fotografi, ku shihet një person me traktor dhe që sipas tyre është ai që ka ndotur ambientin. Këtë e ka konfirmuar për KALLXO. “Rrëfimi i Mërgim Vojvodës është një tjetër pa fund. Zëvendësministri në detyrë i Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Gani Dreshaj, ka dal me traktor që t’i pastrojë rrugët e zëna nga bora, raporton Express. Makina bujqësore të reja dhe të përdorura në shitje. Traktori Kosov is on Facebook. 02 Pri 20:24 freza. Një person ka humbur jetën pasi e ka zënë traktori që është rrokullisur. Traktora ne shitje. Traktor IMT 539. ShesBlej Gjithçka Shit çka nuk t’duhet, Blej çka t’duhet! ShesBlej Gjithçka Shit çka nuk t’duhet, Blej çka t’duhet! Blej Online Posto Falas Vetura VW, Mercedes, BMW, Audi… Elektronikë iPhone, Samsung, TV, Gaming… Vendbanime Banesë, Tokë… PajisjeShtëpiake Mobilje, Veshje… Makina / Vegla Pune Motoçikleta, Autopjesë… Sport & Aksesorë Fitness, Biçikletë. Kubota > Markë tjetër > Traktorë > Makina bujqësore dhe pyllore Traktor Kubota: pin - Ad shitet zetor 28 kuaj fuqi For sale, Elbasan shitet zetor 28 kuaj fuqi: pin - Ad Traktor Kubota 5000 For sale, Skrapar, AUTOMJETE Traktor Kubota 5000: pin. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". është themeluar në vitin 1989 dhe është e para kompani dhe lider në tregun e brendshëm për import dhe eksport të makinerive bujqësore dhe pajisjeve të të gjitha profileve. al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Kategoria 1 - Makine-Veture 2 - Fuoristrade 3 - Furgon 4 - Kamion 5 - Makine pune-Traktor 6 - Motorr-Motorciklete. Gjeni pjesë këmbimi për traktorë dhe për makineri bujqësore dhe pyllore të reja dhe të përdorura në shitje. May 23, 2021 · Policia e Podujevës ka bërë të ditur se ka ndaluar tre persona në fshatin Kërpimeh dhe Batllavë të Podujevës, të cilët po transportonin dru kundërligjshëm, raporton Llapi. Ka qenë e lënduar rëndë dhe nuk ka mundur tu mbijetoi plagëve që ka. Rasti ka ndodhur dje në Bushincë-Carevc, Novobërdë. Traktor ne shitje and offers from the used car market where you can find it traktora ne shitje ne shqiperi 4x4 traktora ne shitje kosov merrjep traktora ne shitje itali traktora ne shitje greqi traktora ne shitje kavaje lushnje traktora ne shitje merrjep al traktora ne shitje ne fier traktor me zinxhir ne shitje traktora ne shitje ne elbasan traktora ne shitje ne shqiperi. Jul 03, 2020 · Një qytetar ka ndotur ambientin në Prishtinë, duke hedhur nga traktori mbeturina të ndryshme, duke përfshirë edhe materiale të forta betoni, shkruan Gazeta Metro. January 29, 2018 · Shitet Boca e Plinit shum pak e perdorur e blere e re dhe shitet reklama nga alomini Qmimi i Boces 3500E Urgjent tel 045 80 84 80. “Viktima mashkull K-Shqiptar përderisa ishte duke drejtuar traktorin, humb kontrollin e traktorit, kërcen nga ai dhe goditet […]. 00 Euro, për 42 projekte në të gjithë vendin. Tek ne do te gjeni TrAkTORA te markave te ndryshme si dhe makineri bujqesore te markave me te njohura ne treg. Pavarësisht nëse jeni një fermer i ri që kërkoni të blini traktorin tuaj të parë, ose një fermer më i vjetër që kërkon të azhurnojë, ne kemi atë që ju nevojitet. Shikoni njoftimet dhe gjeni gjithçka që ju nevojitet për të punuar tokën dhe pjesë të tjera. Ka qenë e lënduar rëndë dhe nuk ka mundur tu mbijetoi plagëve që ka. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe traktora ne kosov,kategori,ose vendndodhje Tepelenë,MerrJep. 3 600 EUR 03 Gush 23:23 Shes Zetor Fiat 640dt. Online 96 lexues | 29 njoftime ne pritje. Me këtë rast ata kanë kërkuar. al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Materialet dhe informacionet e Gazetës Sinjali nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër, pa leje nga redaksia. Zetora ne shitje ne kosove Traktora te vegjelte perdorur traktora Pistolete Ferguson dum dum Ford imt Kosov Traktori Imt 539 New holland Mercedes-benz 240 zetor Hurliman Fend Fiat traktor plug 2 traktor me zinxhir Imt 39 plug zetor kubota. 205 likes · 1 talking about this. Si duhet të veproni në këtë situatë? Do të lëviz me shpejtësi të zvogëluar. Trupat e mërgimtarëve të vdekur në aksidentin e të dielës në Kroaci pritet që fillimisht të dërgohen në morg, e më pas t’iu. Shtetasi Barjam Trendafili është përmbysur me traktor dhe traktori e ka zënë poshtë duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme. Blej traktor të markave të ndryshme si Fiat, Same Solaris, Hurliman, Fendt, Belarus, Iseki, Ford, Kubota, Ferguson, Lamboughini dhe shumë të tjerë. Traktora dhe Mjete Bujqesor. ‏‎Faqja Kafshët Shtepiake në Kosovë është hapur me datë 15. traktora ne shitje ne kosove. Trupat e mërgimtarëve të vdekur në aksidentin e të dielës në Kroaci pritet që fillimisht të dërgohen në morg, e më pas t’iu. Agricultural Cooperative. Policia e Kosoves: "Vetura ne semafor te kuq" mehr. Traktora dhe Mjete Bujqesor. Për vetura në shitje. Merrjep traktor and offers from the used car market where you can find it merrjep traktor merrjep traktor rakovica 65 merrjep traktora 4x4 ne gjith kosoven merrjep. Shuma totale vetëm përmes granteve në kuadër te skemës GGP nga Japonia që nga viti 2010 deri më tani arrin në 2,711,985. Do të vazhdoj lëvizjen duke e rritur shpejtësinë, pasi që rruga është e lirë. Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, Dreshaj ka postuar një video, ku shihet duke pastruar rrugët. May 17, 2021 · Një 61-vjeçar, i identifikuar si Feruzan Zeneli ka ndërruar jetë, pasi ka humbur kontrollin e mjetit bujqësor, tip traktor. Një person ka ndërruar jetë pasi ishte në traktorin e drejtuar nga një person i cili e ka humbur kontrollin dhe përfundoi jashtë rruge. Siç e dini të gjithë, Lamborghini prodhonte traktorë para makinave, dhe tani një nga modelet nga 1964 është në shitje, dhe çmimi është përmendur tashmë. Traktorat e dushkollve ne llaush te podujeves mehr. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Traktori ne kosov. Një objekt i çuditshëm në qiell, i përshkruar si “Ufo në formë traktori” ka tmerruar njerëzit në një aeroport të Kinës. Sinjalizues të Gazetës Sinjali kanë dërguar një video ku shihet një traktor në lëvizje te Ura e Drinit, rruga Prizren-Gjakovë, e prapa tij është një person teksa mbahet aty. Të gjithë keni parë mjete të tilla, të cilët lëvizin me një shpejtësi të kufizuar. Oct 22, 2020 · Me siguri që nuk keni dëgjuar asnjëherë që një traktor të ecë me shpejtësi të lartë. - Ad Traktora ne shitje For sale, Rahovec, MAKINA. Dizel / Naftë. Merrjep traktor and offers from the used car market where you can find it merrjep traktor merrjep traktor rakovica 65 merrjep traktora 4x4 ne gjith kosoven merrjep. Traktor të ri dhe të përdorur në shitje. Traktori Kosov is on Facebook. VW Volkswagen. SHPK TRAKTORA DHE MJETE BUJQESORE KOSOV FOTO NE ISTOG. Ne mund të gjejmë të gjitha pajisjet bujqësore për fermerët dhe fermerët e vegjël, të mesëm dhe të mëdhenj. Janë tri vetura që sapo kanë kaluar kufirin në Vërmicë e që do të asistohen nga 5 vetura të tjera ndihmëse. Mijëra Makina bujqësore dhe pjesë tjera në shitje. Materialet dhe informacionet e Gazetës Sinjali nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër, pa leje nga redaksia. Shikoni njoftimet në MerrJep. ‏‎Kafshët Shtëpiake në Kosovë‎‏, ‏فريزاي‏. Merr kredi indviduale deri në 15,000 Euro. Siç e dini të gjithë, Lamborghini prodhonte traktorë para makinave, dhe tani një nga modelet nga 1964 është në shitje, dhe çmimi është përmendur tashmë. Online 96 lexues | 29 njoftime ne pritje. Debit kartelat bankare në formë vertikale, për herë të parë në Kosovë nga Banka TEB Sh. Tek ne ju mund të gjeni mijëra shpallje për traktor Massey Ferguson të gjitha modeleve të postuara nga klientët tanë në baza ditore. “Ankuesi ka informuar se persona të pa njohur i kanë vjedhur traktorin e tij”, thuhet në raportin policor. 25 Mar 22:51 Traktor universal. Sinjali mëson se bëhet fjalë për policin kufitar, Miladin Ciplak. al DA: 14 PA: 36 MOZ Rank: 61. Apr 28, 2021 · Korçë/ Përmbyset me traktor në anë të rrugës , ndërron jetë një person. Në Kosovë, Japonia tashmë ka realizuar projekte para se Kosova të fitojë pavarësinë. Kubota > Markë tjetër > Traktorë > Makina bujqësore dhe pyllore Traktor Kubota: pin - Ad shitet zetor 28 kuaj fuqi For sale, Elbasan shitet zetor 28 kuaj fuqi: pin - Ad Traktor Kubota 5000 For sale, Skrapar, AUTOMJETE Traktor Kubota 5000: pin. Haxhijaha | Rahovec bujqësi, traktor, motokultivator, freza, kosa, rimorkio, goma, pjesë rezerve, bateri, akumlatora, pompa uji, kopshtari, aquamax, farmers. - Ad Traktora ne shitje For sale, Rahovec, MAKINA. Rastin për Gazetën Sinjali e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi i cili ka thënë se personat e lënduar janë dërguar në Spitalin rajonal. Ka ndërruar jetë një person në Suharekë. Oct 22, 2020 · Me siguri që nuk keni dëgjuar asnjëherë që një traktor të ecë me shpejtësi të lartë. Traktora dhe Mjete Bujqesor. shitet traktor FIAT te intereshuarit te kantaktoj ne numrin e telefonit qe ndodhet ne video. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. January 29, 2018 · Bora ne Kosov. “Është raportuar se i dyshuari mashkull kosovar duke drejtuar traktorin e tij ka humbur kontrollin duke përfunduar jashtë rruge. “Shtëpinë e kam ndrequr këtu ku ka […]. Rastin e ka konfirmuar Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh. Linku i lajmit u kopjua. 25 Mar 22:51 Traktor universal. com 02 Shtator 2021 23:33. Kredi individuale deri 5,000 Euro. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe traktora ne kosov,kategori,ose vendndodhje Tepelenë,MerrJep. Këtë e ka konfirmuar për KALLXO. Shes traktor imt 539 ne gjendje te rregullt! Makina bujqësore/pyllore, Ferizaj: 02 Shtat 12:11 New Holland 8160 1998 4 400 €. Kjo kompani është themeluar në vitin 2013, me një gamë të gjerë të produkteve, e cila mbulon të gjitha nevojat e fermerëve të vegjël të cilët e kanë pasion e deri tek fermat e mëdha industriale. Traktori ne kosov. Bujqesi ne Kosov. Traktori ne kosov. Traktora dhe Mjete Bujqesor. Për vetura në shitje. Gazeta Sinjali pak më parë raportoi se një zyrtar policor i Policisë së Kosovës, i nacionalitetit serb, ka vdekur në Leposaviq pasi e ka zënë traktori. Makina bujqësore - Shpallje për traktorë, moto-kultivatorë, makina lidhëse dhe makina tjera bujqësore në shitje. Lajme 49 min. Vdes një person, rrokulliset me traktor në Herticë të Podujevës. Në këtë aksident ishin të përfshira një veturë dhe një mjetë bujqësor, përkatësisht traktor i cili ishte i mbushur me dru. është themeluar në vitin 1989 dhe është e para kompani dhe lider në tregun e brendshëm për import dhe eksport të makinerive bujqësore dhe pajisjeve të të gjitha profileve. “Është raportuar se i dyshuari mashkull kosovar duke drejtuar traktorin e tij ka humbur kontrollin duke përfunduar jashtë rruge. Lajme 2 orë. Afër 300 mijë qytetarë kanë marr vaksinën antiCOVID në Kosovë. Në secilën veturë janë vendosur nga një lule në shenj nderimi për jetë ne tyre. 9 de enero ·. Kjo ndodhh veq en deqann ( konkretisht ne Strellcc ). Shikoni njoftimet për traktorë për pjesë në shitje nga markat e ndryshme si Ford, Fiatagri, Fiat, Hurliman, Same, John Deere, Kubota, Landini, Lombardini dhe shumë të tjera në shitje. Traktor ne shitje and offers from the used car market where you can find it traktora ne shitje ne shqiperi 4x4 traktora ne shitje kosov merrjep traktora ne shitje itali traktora ne shitje greqi traktora ne shitje kavaje lushnje traktora ne shitje merrjep al traktora ne shitje ne fier traktor me zinxhir ne shitje traktora ne shitje ne elbasan traktora ne shitje ne shqiperi. Jun 12, 2021 · Policia e Kosovës e kërkonte për një traktor, personi në fjalë shfaqet në televizion. 250 000 - 299 999 km. Gjeni Traktor, Moto-Kultivatorë, Makina lidhëse, Makina korrëse, dhe pjesë të ndryshme në shitje. Këtë e ka konfirmuar për KALLXO. al është vendi më i madh për tregti në Shqipëri. About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators. com ju mundëson blerjen dhe shitjen e gjësendeve të ndryshme në komunen tuaj. Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 17:00 në fshatin Herticë të komunës së Podujevës. Traktori ne kosov. 🛑 Milaim Zeka “trondit” Opoziten – Ne Vitin 2016-17 ata shiten nje Traktor 3 here 60 mije Euro !!! 👇 Kafshët Shtëpiake në Kosovë oggi alle ore 10:03. drejte ankese ne procedurën administrative apo gjyqësore. Ne mund të gjejmë të gjitha pajisjet bujqësore për fermerët dhe fermerët e vegjël, të mesëm dhe të mëdhenj. Një person ka ndërruar jetë pasi ishte në traktorin e drejtuar nga një person i cili e ka humbur kontrollin dhe përfundoi jashtë rruge. Traktori ishte i ngarkuar me dru dhe në të ishin edhe tre të dyshuarit meshkuj kosovarë, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës, transmeton arbresh. Agricultural Cooperative. është themeluar në vitin 1989 dhe është e para kompani dhe lider në tregun e brendshëm për import dhe eksport të makinerive bujqësore dhe pajisjeve të të gjitha profileve. Kredi individuale deri 5,000 Euro. Kran kosa Traktori Imt Rakovic Fiat grabuja Freza mjete bujqesore Traktora ford traktor fiat massey ferguson Hurliman traktor Traktor hurliman Same Gollf 2 Fend zvicra deutz fahr kabin 539 rakovica 60 Golldon 4x4 Marsey Mercedes 190 Goldon traktor deutz imt 539 Internacional Landin Ferguson kramer goma Imt 39 509 Pjes per traktor Claas Servis. Traktori ne kosov. Me këtë rast ata kanë kërkuar bashkëpunim nga qytetarët që kushdo që ka. Në fotografitë e publikuara është personi …. Gjeni atë që ju nevojitet për bujqësi në mesin e mbi 19,000 njoftimeve. January 30, 2018 · Bora ne Kosov. ministri në detyrë Dreshaj me traktor i pastron vetë rrugët e zëna nga bora (VIDEO) - Albanews Zëvendësministri në detyrë i Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Gani Dreshaj, ka dal me traktor që t’i pastrojë rrugët e zëna nga bora, raporton Express. Ferizaj Sot, 10:18. hahahahahahhahahahvoll der hamma. Traktora dhe Mjete Bujqesor. Në Kosovë, Japonia tashmë ka realizuar projekte para se Kosova të fitojë pavarësinë. Ka ndërruar jetë një person në Suharekë. Jan 14, 2021 · Nuk është një shaka, është vërtet e mundur të blini një “Lambo” për 20,000 dollarë, por nuk do të jetë një nga makinat e bukura sportive – por një traktor. Traktora dhe Mjete Bujqesore. ‘Vrojtuesit e lagjes – Prishtinë’, kanë publikuar disa fotografi, ku shihet një person me traktor dhe që sipas tyre është ai që ka ndotur ambientin. Traktor IMT 539. Përzgjedhje e madhe e traktorëve në gjithë Kosovën. Kran kosa Traktori Imt Rakovic Fiat grabuja Freza mjete bujqesore Traktora ford traktor fiat massey ferguson Hurliman traktor Traktor hurliman Same Gollf 2 Fend zvicra deutz fahr kabin 539 rakovica 60 Golldon 4x4 Marsey Mercedes 190 Goldon traktor deutz imt 539 Internacional Landin Ferguson kramer goma Imt 39 509 Pjes per traktor Claas Servis. Debit kartelat bankare në formë vertikale, për herë të parë në Kosovë nga Banka TEB Sh. “Shtëpinë e kam ndrequr këtu ku ka […]. 00 Euro, për 42 projekte në të gjithë vendin. traktora ne shitje kosov merrjep. May 23, 2021 · Policia e Podujevës ka bërë të ditur se ka ndaluar tre persona në fshatin Kërpimeh dhe Batllavë të Podujevës, të cilët po transportonin dru kundërligjshëm, raporton Llapi. Rakovica Isniq DEqan. Traktora ne shitje. Traktora ne shitje merrjep dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni traktora ne shitje kosov merrjep traktora ne shitje merrjep al. Siç ka bërë të ditur Policia e Kosovës në raportin e saj ditor, dy kamionë dhe një traktor me dru janë konfiskuar, ndërkohë masa drusore është dërguar në […]. Kran kosa Traktori Imt Rakovic Fiat grabuja Freza mjete bujqesore Traktora ford traktor fiat massey ferguson Hurliman traktor Traktor hurliman Same Gollf 2 Fend zvicra deutz fahr kabin 539 rakovica 60 Golldon 4x4 Marsey Mercedes 190 Goldon traktor deutz imt 539 Internacional Landin Ferguson kramer goma Imt 39 509 Pjes per traktor Claas Servis. Traktor ne shitje kosov në Shqipëri. ‏‎Faqja Kafshët Shtepiake në Kosovë është hapur me datë 15. MAKINERI BUJQESORE TRAKTORA, Durrës. Traktor të ri dhe të përdorur në shitje. drejte ankese ne procedurën administrative apo gjyqësore. Ky është polici që humbi jetën tragjikisht pasi e zuri traktori. E gjithë kjo u zhvillua në një intervistë për Marca, duke shfaqur dhimbjet e popullit…. Sep 08, 2021 · Mërgim Vjovoda ka rrëfyer një pjesë të së kaluarës së tij, deri në përfaqësimin e Kosovës në arenën ndërkombëtare. Agricultural Cooperative. Pjesë të ndryshme për traktor apo makina tjera bujqësore si. IMT 539 SPECJAL VITI 1992 ne Kosov. Oct 22, 2020 · Me siguri që nuk keni dëgjuar asnjëherë që një traktor të ecë me shpejtësi të lartë. Një person ka ndërruar jetë pasi ishte në traktorin e drejtuar nga një person i cili e ka humbur kontrollin dhe përfundoi jashtë rruge. “Është raportuar se i dyshuari mashkull kosovar duke drejtuar traktorin e tij ka humbur kontrollin duke përfunduar jashtë rruge. Kompania Haxhijaha Sh. Ka qenë e lënduar rëndë dhe nuk ka mundur tu mbijetoi plagëve që ka. ‏‎Kafshët Shtëpiake në Kosovë‎‏, ‏فريزاي‏. al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Traktori ne kosov. Bora in Kosovo. Importues per Kosove nga: MasseyFerguson, IMT, TAFE, IMR, GOLDONI etj. traktora ne shitje kosov merrjep. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe traktori , kategori Makina të dëmtuara (për pjesë) , ose vendndodhje, Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në. Online 96 lexues | 29 njoftime ne pritje. “Tek ne ka ardhur pa shenja jeta. Zetora ne shitje ne kosove Traktora te vegjelte perdorur traktora Pistolete Ferguson dum dum Ford imt Kosov Traktori Imt 539 New holland Mercedes-benz 240 zetor Hurliman Fend Fiat traktor plug 2 traktor me zinxhir Imt 39 plug zetor kubota. Traktora dhe Mjete Bujqesor. Materialet dhe informacionet e Gazetës Sinjali nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër, pa leje nga redaksia. ministri në detyrë Dreshaj me traktor i pastron vetë rrugët e zëna nga bora (VIDEO) - Albanews Zëvendësministri në detyrë i Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Gani Dreshaj, ka dal me traktor që t’i pastrojë rrugët e zëna nga bora, raporton Express. Traktor IMT 539. Autori: Gazeta inFokus 10:37 | 12 June 2021. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. Në këtë aksident ishin të përfshira një veturë dhe një mjetë bujqësor, përkatësisht traktor i cili ishte i mbushur me dru. Bujqesi ne Kosov. al dhe gjeni Traktorë në shitje me çmimet më të arsyeshme. Vdes një person, rrokulliset me traktor në Herticë të Podujevës. Online 96 lexues | 29 njoftime ne pritje. “Sot rreth orës 13:30, kemi pranuar informatën për një aksident trafiku në fshatin Tërstenik të Drenasit. Shikoni shpalljet për traktor në shitje dhe gjeni ofertën ideale për ju. Dje gjatë ditës Policia e Kosovës ka njoftuar se është në kërkim të Besnik Dautaj, i cili sipas tyre, ka kryer veprën penale " vjedhje" dhe " mashtrim". Tregukosovar. 205 likes · 1 talking about this. Rasti ka ndodhur dje në Bushincë-Carevc, Novobërdë. 99 201 J’aime · 393 en parlent. Gjeni atë që ju nevojitet për bujqësi në mesin e mbi 19,000 njoftimeve. January 29, 2018 · Shitet Boca e Plinit shum pak e perdorur e blere e re dhe shitet reklama nga alomini Qmimi i Boces 3500E Urgjent tel 045 80 84 80. TRAKTORA TE LLLOJEVE TE NDRYSHEM /// NOLI XERXE. Me këtë rast ata kanë kërkuar bashkëpunim nga qytetarët që kushdo që ka. Nga ky aksident ka mbetur i vdekur një person. New and used cars for sale, rent a car, auto parts and list of auto businesses in Kosovo. “Ankuesi ka informuar se persona të pa njohur i kanë vjedhur traktorin e tij”, thuhet në raportin policor. Sinjali mëson se bëhet fjalë për policin kufitar, Miladin Ciplak. shitet traktor FIAT te intereshuarit te kantaktoj ne numrin e telefonit qe ndodhet ne video. Ka qenë e lënduar rëndë dhe nuk ka mundur tu mbijetoi plagëve që ka. Blej traktor të markave të ndryshme si Fiat, Same Solaris, Hurliman, Fendt, Belarus, Iseki, Ford, Kubota, Ferguson, Lamboughini dhe shumë të tjerë. May 17, 2021 · Një 61-vjeçar, i identifikuar si Feruzan Zeneli ka ndërruar jetë, pasi ka humbur kontrollin e mjetit bujqësor, tip traktor. Sep 08, 2021 · Mërgim Vojvoda ka rrëfyer një pjesë të së kaluarës së tij, deri në përfaqësimin e Kosovës në arenën ndërkombëtare. Haxhijaha | Rahovec bujqësi, traktor, motokultivator, freza, kosa, rimorkio, goma, pjesë rezerve, bateri, akumlatora, pompa uji, kopshtari, aquamax, farmers. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. “Është raportuar se i dyshuari mashkull kosovar duke drejtuar traktorin e tij ka humbur kontrollin duke përfunduar jashtë rruge. Do të rris kujdesin, në rast frenimi rruga e frenimit është më e gjatë. al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Aksidenti ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Polenë. 00 Euro, për 42 projekte në të gjithë vendin. Në atë moment, 61-vjeçari Zeneli ka humbur kontrollin duke ndërruar jetë si pasojë e përplasjes. 8,906 likes · 134 talking about this · 53 were here. Markë tjetër , 5535. Do të vazhdoj lëvizjen duke e rritur shpejtësinë, pasi që rruga është e lirë. Vendi pa ambasadorë, Hoxhaj: Kosova e rrezikuar nga zhbërja e të arriturave kolosale në politikën e jashtme. TRAKTORA TE LLLOJEVE TE NDRYSHEM /// NOLI XERXE. ka ndaluar një traktor i cili dyshohet se ka kaluar kufirin Serbi-Kosovë në mënyrë ilegale. Me gamën tonë të gjerë të makinerive bujqësore që ofrojmë, ne jemi në gjendje t'ju. 1 300 EUR. Shikoni njoftimet në MerrJep. traktora ne shitje ne kosove. 02 Pri 20:24 freza. Rasti ka ndodhur dje në Bushincë-Carevc, Novobërdë. Mësohet se viktima sapo e kishte rregulluar mjetin e tij tip traktor dhe po kthehej në shtëpi. Kran kosa Traktori Imt Rakovic Fiat grabuja Freza mjete bujqesore Traktora ford traktor fiat massey ferguson Hurliman traktor Traktor hurliman Same Gollf 2 Fend zvicra deutz fahr kabin 539 rakovica 60 Golldon 4x4 Marsey Mercedes 190 Goldon traktor deutz imt 539 Internacional Landin Ferguson kramer goma Imt 39 509 Pjes per traktor Claas Servis. , banues në fshatin Mollas, duke drejtuar mjetin e tij traktor, pa targa me karroceri të ngarkuar me dru zjarri, mjeti i ka dalë nga rruga dhe është përmbysur. About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators. MAKINERI BUJQESORE TRAKTORA, Durrës. traktora ne shitje kosov merrjep. Viktima mashkull kosovar ka kërkuar ndihmë mjekësore pasi që dyshohet se i njëjti në oborrin e tij duke hjekur qelsat nga traktori aksidentalisht i është ndezur traktori i cili gjatë lëvizjes ka kaluar mbi trupin e viktimës duke i shkaktuar lëndime trupore. Oct 23, 2017 · Shperndaj ne Facebook Shperndaj ne Twitter Ngjarja ndodhi në fshatin Selitë, Njësia Administrative Mollas, në vendin e quajtur “Kodra e Madhe”. Starcash, risi e radhës nga TEB. Merr kredi indviduale deri në 15,000 Euro. traktora ne shitje kosov merrjep FILTER. Do të rris kujdesin, në rast frenimi rruga e frenimit është më e gjatë. 🛑 Milaim Zeka “trondit” Opoziten – Ne Vitin 2016-17 ata shiten nje Traktor 3 here 60 mije Euro !!! 👇. Merrjep traktor and offers from the used car market where you can find it merrjep traktor merrjep traktor rakovica 65 merrjep traktora 4x4 ne gjith kosoven merrjep. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe traktora ne kosov,kategori,ose vendndodhje Tepelenë,MerrJep. Prizren 20 korrik 13:56. Rakovica Isniq DEqan. Translated. Traktor ne shitje and offers from the used car market where you can find it traktora ne shitje ne shqiperi 4x4 traktora ne shitje kosov merrjep traktora ne shitje itali traktora ne shitje greqi traktora ne shitje kavaje lushnje traktora ne shitje merrjep al traktora ne shitje ne fier traktor me zinxhir ne shitje traktora ne shitje ne elbasan traktora ne shitje ne shqiperi. Ky është polici që humbi jetën tragjikisht pasi e zuri traktori. Shikoni njoftimet për traktorë për pjesë në shitje nga markat e ndryshme si Ford, Fiatagri, Fiat, Hurliman, Same, John Deere, Kubota, Landini, Lombardini dhe shumë të tjera në shitje. Tek ne ju mund të gjeni mijëra shpallje për traktor Massey Ferguson të gjitha modeleve të postuara nga klientët tanë në baza ditore. January 30, 2018 · Bora ne Kosov. Një objekt i çuditshëm në qiell, i përshkruar si “Ufo në formë traktori” ka tmerruar njerëzit në një aeroport të Kinës. Objekti masiv është i dukshëm dhe tepër i shndritshëm, diçka që nuk mund të identifikohej me asgjë tokësore, por i ngjante më shumë një pamjeje të shkëputur prej një filmi. Kafshët Shtëpiake në Kosovë, Uroševac. merrjep alm traktora kosov FILTER Online 59 lexues | 9 njoftime ne pritje Kategoria 1 - Makine-Veture 2 - Fuoristrade 3 - Furgon 4 - Kamion 5 - Makine pune-Traktor 6 - Motorr-Motorciklete. Të gjithë keni parë mjete të tilla, të cilët lëvizin me një shpejtësi të kufizuar. Lajme 2 orë. Traktora dhe Mjete Bujqesor. com zyrtari për informim në Policinë e Kosovës për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti. hahahahahahhahahahvoll der hamma. Ne mund të gjejmë të gjitha pajisjet bujqësore për fermerët dhe fermerët e vegjël, të mesëm dhe të mëdhenj. Autori: Gazeta inFokus 10:37 | 12 June 2021. Shikoni njoftimet dhe gjeni gjithçka që ju nevojitet për të punuar tokën dhe pjesë të tjera. ministri në detyrë Dreshaj me traktor i pastron vetë rrugët e zëna nga bora (VIDEO). Kjo ndodhh veq en deqann ( konkretisht ne Strellcc ). Shes traktor imt 539 ne gjendje te rregullt! Makina bujqësore/pyllore, Ferizaj: 02 Shtat 12:11 New Holland 8160 1998 4 400 €. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe traktor ne shitje kosov,kategori,ose vendndodhje,MerrJep. “Malishevë 17. June 19, 2017 ·. Kategoria 1 - Makine-Veture 2 - Fuoristrade 3 - Furgon 4 - Kamion 5 - Makine pune-Traktor 6 - Motorr-Motorciklete. 99 201 J’aime · 393 en parlent. Rastin e ka konfirmuar Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh. May 23, 2021 · Policia e Podujevës ka bërë të ditur se ka ndaluar tre persona në fshatin Kërpimeh dhe Batllavë të Podujevës, të cilët po transportonin dru kundërligjshëm, raporton Llapi. Traktorat e dushkollve ne llaush te podujeves mehr. Familja që mban traktorin në sallon: E kemi kujtim nga babai, na rriti 7 fëmijë me këtë mjet Familja e Haki Abdylit nga fshati Dobërçan, mbajnë traktorin në dhomën e ndejës. MAKINERI BUJQESORE TRAKTORA, Durrës. Shes traktor imt 539 ne gjendje te rregullt! Makina bujqësore/pyllore, Ferizaj: 02 Shtat 12:11 New Holland 8160 1998 4 400 €. 2014 ,me qëllim të promovimit të Kafshëve në Kosovë. Gjeni pjesë këmbimi për traktorë dhe për makineri bujqësore dhe pyllore të reja dhe të përdorura në shitje. Neni 17 Hyrja në Fuqi Ky ligj hyn në fuqi ditën e publikimit në Gazetën Zyrtare të Republikës së Kosovës. 2020 – 03:36 është …. 02 Pri 20:24 freza. Për katër ditë 100 qytetarë vdiqën nga COVID-19. Pavarësisht nëse jeni një fermer i ri që kërkoni të blini traktorin tuaj të parë, ose një fermer më i vjetër që kërkon të azhurnojë, ne kemi atë që ju nevojitet. al dhe gjeni Traktorë në shitje me çmimet më të arsyeshme. ) Eraldin Fazliu 24/09/2019 - 14:11. 3 600 EUR 03 Gush 23:23 Shes Zetor Fiat 640dt. Në këtë aksident ishin të përfshira një veturë dhe një mjetë bujqësor, përkatësisht traktor i cili ishte i mbushur me dru. Traktora dhe Mjete Bujqesor. Në këtë kategori ju mund të gjeni: Massey Ferguson 35, Massey Ferguson 135, Massey Ferguson 274 4x4, Massey Ferguson 3050 4x4, Massey Ferguson 133 dhe lloje tjera të traktorëve Massey Ferguson me. Traktorë të përdorur dhe të ri në shitje. Pjesë rezervë për makina bujqësore. E gjithë kjo u zhvillua në një intervistë për Marca, duke shfaqur dhimbjet e popullit tonë gjatë luftës së fundit. 8,906 likes · 134 talking about this · 53 were here. ShesBlej Gjithçka Shit çka nuk t’duhet, Blej çka t’duhet! ShesBlej Gjithçka Shit çka nuk t’duhet, Blej çka t’duhet! Blej Online Posto Falas Vetura VW, Mercedes, BMW, Audi… Elektronikë iPhone, Samsung, TV, Gaming… Vendbanime Banesë, Tokë… PajisjeShtëpiake Mobilje, Veshje… Makina / Vegla Pune Motoçikleta, Autopjesë… Sport & Aksesorë Fitness, Biçikletë. Ky është polici që humbi jetën tragjikisht pasi e zuri traktori. May 17, 2021 · Një 61-vjeçar, i identifikuar si Feruzan Zeneli ka ndërruar jetë, pasi ka humbur kontrollin e mjetit bujqësor, tip traktor. merr jep traktora kosov. Nga ky aksident ka mbetur i vdekur një person. Traktori ishte i ngarkuar me dru dhe në të ishin edhe tre të dyshuarit meshkuj kosovarë, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës, transmeton arbresh. Një person ka raportuar në Policinë e Kosovës se i është vjedhur traktori. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe traktori , kategori Makina të dëmtuara (për pjesë) , ose vendndodhje, Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në. Traktora dhe Mjete Bujqesor. Vendi me i mire per shpallje falas per vetura ne shitje, vetura me qera, auto pjese dhe auto biznese. Në këtë kategori ju mund të gjeni: Massey Ferguson 35, Massey Ferguson 135, Massey Ferguson 274 4x4, Massey Ferguson 3050 4x4, Massey Ferguson 133 dhe lloje tjera të traktorëve Massey Ferguson me. traktora ne shitje ne kosove. VW Volkswagen. Pjesë rezervë për makina bujqësore. Aksidenti ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Polenë. Dje gjatë ditës Policia e Kosovës ka njoftuar se është në kërkim të Besnik Dautaj, i cili sipas tyre, ka kryer veprën penale “ vjedhje” dhe “ mashtrim”. Siç ka bërë të ditur Policia e Kosovës në raportin e saj ditor, dy kamionë dhe një traktor me dru janë konfiskuar, ndërkohë masa drusore është dërguar në […]. Materialet dhe informacionet e Gazetës Sinjali nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër, pa leje nga redaksia. AGRIBAU është një ndër kompanitë më të mëdha në Kosovë për shitjen e mekanizimit bujqësor. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Qyteti Tirane Berati Durres Elbasan Fier Gjirokaster Himare Kavaje Korce Kruje Kukes Lezhe Lushnje Permet. Këtë e ka konfirmuar për KALLXO. Në këtë kategori ju mund të gjeni: Massey Ferguson 35, Massey Ferguson 135, Massey Ferguson 274 4x4, Massey Ferguson 3050 4x4, Massey Ferguson 133 dhe lloje tjera të traktorëve Massey Ferguson me. “Sot rreth orës 13:30, kemi pranuar informatën për një aksident trafiku në fshatin Tërstenik të Drenasit. Në Kosovë, Japonia tashmë ka realizuar projekte para se Kosova të fitojë pavarësinë. 57 vjeçari B. Nuk janë të rralla rastet kur në Kosovë vërehen veprime nga më të çuditshmet, e krahas kësaj edhe të rrezikshme, shkruan Gazeta Sinjali. drejte ankese ne procedurën administrative apo gjyqësore. Në këtë aksident ishin të përfshira një veturë dhe një mjetë bujqësor, përkatësisht traktor i cili ishte i mbushur me dru. Kjo kompani është themeluar në vitin 2013, me një gamë të gjerë të produkteve, e cila mbulon të gjitha nevojat e fermerëve të vegjël të cilët e kanë pasion e deri tek fermat e mëdha industriale. Tek ne do te gjeni TrAkTORA te markave te ndryshme si dhe makineri bujqesore te markave me te njohura ne treg. Apr 28, 2021 · Korçë/ Përmbyset me traktor në anë të rrugës , ndërron jetë një person. 205 likes · 1 talking about this. com zyrtari për informim në Policinë e Kosovës për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti. Debit kartelat bankare në formë vertikale, për herë të parë në Kosovë nga Banka TEB Sh. Gazeta Sinjali mirëmbahet nga kompania "Sinjali" sh. Prizren 20 korrik 13:56. Shes traktor imt 539 ne gjendje te rregullt! Makina bujqësore/pyllore, Ferizaj: 02 Shtat 12:11 New Holland 8160 1998 4 400 €. Targa Të huaja.